Cabana Magica Con Piscina Y Vista Al Mar
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Zwembad | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Cabana Magica Con Piscina Y Vista Al Mar Valparaíso hotel beschikt ook over privéparkeren.
La Sebastiana ligt op 15 minuten met de auto van het hotel en de Mirador water diving bevindt zich 4 km verderop. De Parque Quebrada Verde ligt ook 3 km verwijderd van dit hotel.
Bestaande uit een balkon, zijn de kamers van dit pand in Valparaíso uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders. In de kamers zijn ook een balkon en een flatscreen TV met satellietzenders aanwezig.
- Locale bezienswaardigheiden
- Feria Artesanal1745 km
- Mirador Norte3978 km
- Mirador Sur3126 km
- Parque Laguna Verde3655 km
- Playa Chica Laguna Verde2560 km
- Parque Quebrada Verde3627 km
- Granja Educativa3448 km
- Mirador Senda del Agua4876 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕌
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Cabana Magica Con Piscina Y Vista Al Mar hotel?
Gasten kunnen de Parque Quebrada Verde bezoeken aangezien het op 3 km afstand van Cabana Magica Con Piscina Y Vista Al Mar hotel is. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Cabana Magica Con Piscina Y Vista Al Mar hotel?
Cabana Magica Con Piscina Y Vista Al Mar hotel biedt een gratis priveparkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Cabana Magica Con Piscina Y Vista Al Mar hotel uitchecken?
Klanten van Cabana Magica Con Piscina Y Vista Al Mar hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt dit hotel in Valparaíso?
Er is een zwembad beschikbaar bij dit hotel in Valparaíso.